COPA CATALUNYA 2019 | 27, 28 i 29 Setembre 2019 | Lloc : Terrassasports (OR) i Ekke (PLATA)

COPA CATALUNYA 2019 | 27,28 i 29 Setembre

 

29/09 14:30h Campions COPA CATALUNYA 2019 | OR TERRASSASPORTS Femení i CT BARCINO B Masculí
| PLATA CUB SPORTS Femení i STAR’S PADEL Masculí
23/09 12:00h Llistat Jugadors/es :
20/09 09:45h Publicat Ordre de Joc COPA CATALUNYA 2019

terrassasports pistas

COPA CATALUNYA OR
Lloc : Terrassasports – Terrassa – Barcelona

Equips :
FEMENÍ :

  1. BARCELONA DIV. HONOR A (1r) TERRASSASPORTS A
  2. BARCELONA DIV. HONOR A (2n) VALLDOREIX B
  3. BARCELONA DIV. HONOR A (3r) CTC WELLNESS A
  4. BARCELONA DIV. HONOR A (4t) CLUB PADEL VILANOVA A
  5. GIRONA 1a Categoria (1r) x3 GIRONA PADEL A
  6. GIRONA 1a Categoria (Campió Play Off) PADEL INDOOR FIGUERES A
  7. LLEIDA 1a Categoria (1r)  CT URGELL A
  8. LLEIDA 1a Categoria (2n) SICORIS A
  9. TARRAGONA 1a categoria (1r) TENNIS TARRAGONA A
  10. TARRAGONA 1a categoria (2n) CT REUS MONTEROLS A

MASCULÍ :

  1. BARCELONA DIV. HONOR A (1r) TERRASSASPORTS A
  2. BARCELONA DIV. HONOR A (2n) CT BARCINO B
  3. BARCELONA DIV. HONOR A (3r) CT MANRESA A
  4. BARCELONA DIV. HONOR A (4t) JUNIOR A
  5. GIRONA 1a Categoria (1r) PADEL INDOOR FIGUERES A
  6. GIRONA 1a Categoria (Campió Play Off) GEIEG A
  7. LLEIDA 1a Categoria (1r) PADELINDOOR A
  8. LLEIDA 1a Categoria (2n) CT LLEIDA A
  9. TARRAGONA 1a categoria (1r) CUB SPORTS A
  10. TARRAGONA 1a categoria (2n) EL VENDRELL A
  11. TERRES DE L’EBRE (Invitació) TERRES DE L’EBRE
ekkepadel

COPA CATALUNYA PLATA
Lloc : EKKE – Lleida

Equips :
FEMENÍ : 

  1. BARCELONA 1a Categoria (1r) – CE HISPANO FRANCES A
  2. MARESME 1a Categoria  (Play Off) – BCN TEIA A
  3. INTERIOR 1a Categoria  (1r) – SLAMPADEL A
  4. VALLÈS 1a Categoria (1r) – VALLDOREIX A
  5. GIRONA 2a Categoria (1r) – PADEL ESTANY
  6. GIRONA 2a Categoria (2n) – CT ROSES A
  7. LLEIDA 2a Categoria (1r) EKKE A
  8. LLEIDA 2a Categoria (2n) CN LLEIDA B
  9. TARRAGONA 2a categoria (1r) CUB SPORTS
  10. TARRAGONA 2a categoria (2n) CLUB EURO SPORT A

MASCULÍ :

  1. BARCELONA 1a Categoria (1r) – STAR’S PADEL A
  2. MARESME 1a Categoria  (1r) – PADEL INDOOR BADALONA A
  3. INTERIOR 1a Categoria  (1r) – INDOOR PADEL 7 A
  4. VALLÈS 1a Categoria (1r) – LA PENYA A
  5. GIRONA 2a Categoria (1r) – PADEL ESTANY A
  6. GIRONA 2a Categoria (2n) – COSTA BRAVA B
  7. LLEIDA 2a Categoria (1r) EKKE A
  8. LLEIDA 2a Categoria (2n) PADELINDOOR B
  9. TARRAGONA 2a categoria (1r) TOT PADEL REUS A
  10. TARRAGONA 2a categoria (2n) TPI A